Այսօր: Երկուշաբթի, 3 Հոկտեմբերի 2022թ.
Մասիսի համայնքապետարանի պաշտոնական կայք
Հյուրերի քանակը՝ 190
ԱՐԱՐԱՏԻ ՄԱՐԶԻ ՄԱՍԻՍԻ ՀԱՄԱՅՆՔԱՊԵՏԱՐԱՆ
ՀԱՅՏԱՐԱՐՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐ

ՀԱՐՑՈՒՄ


ՄԱՍԻՍԻ ՀԱՄԱՅՆՔԱՊԵՏԱՐԱՆ

Բացել բոլոր ստորաբաժանումները
Համայնքի ղեկավար

ԴԱՎԻԹ ՀԱՄԲԱՐՁՈՒՄՅԱՆ
Հեռ.:  (0236) - 4-30-40
Էլ.հասցե:  masismer@mail.ru
Դիմել: Դիմել 
 
Համայնքի ղեկավարի առաջին տեղակալ

ՆՈՐԱՅՐ ՀԱԿՈԲՅԱՆ
Հեռ.:  (0236) - 4-33-10
Էլ.հասցե:  masismer@mail.ru
Դիմել: Դիմել 
 
Համայնքի ղեկավարի տեղակալ

ԿԱՐԵՆ ՍԱՐԳՍՅԱՆ
 
Համայնքի ղեկավարի տեղակալ

ԽՈՐԵՆ ԱՐՈՅԱՆ
Հեռ.:  (0236) - 4-33-10
Էլ.հասցե:  masismer@mail.ru
Դիմել: Դիմել 
 
Համայնքի ղեկավարի խորհրդական

ԿԱՐԵՆ ՕՀԱՆՅԱՆ
Հեռ.:  (0236) - 4-33-10
Էլ.հասցե:  masismer@mail.ru
 
Համայնքի ղեկավարի խորհրդական

ԳԵՎՈՐԳ ԿՈՍՏԱՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Համայնքի ղեկավարի օգնական

ԷԴԳԱՐ ՂՈՒԿԱՍՅԱՆ
Հեռ.:  (0236) - 4-35-35
Էլ.հասցե:  masismer@mail.ru
Դիմել: Դիմել 
 
Մամուլի Քարտուղար

ՀԱՄԱՍՓՅՈՒՌ ՔԵՐՈԲՅԱՆ
 
Համայնքի ղեկավարի օգնական

ԱԼԻԿ ՕՀԱՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Համայնքի ղեկավարի օգնական

ՏԻԳՐԱՆ ԱԲԳԱՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
«Դավիթ Համբարձումյան» խմբակցության փորձագետ

ՀԱՍՄԻԿ ԱՎԵՏԻՍՅԱՆ
 
«Քաղաքացիական պայմանագիր» խմբակցության փորձագետ

ԶՈՐԻԿ ԳՐԻԳՈՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Վարչական ղեկավար (գյուղ Նոր Խարբերդ)

ԿԱՄՈ ԿԱԿՈՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Վարչական ղեկավար (գյուղ Այնթապ)

ԳԵՂԱՄ ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Վարչական ղեկավար(գյուղ Հովտաշատ)

ՆԱՐԵԿ ՏԻԳՐԱՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Վարչական ղեկավար(գյուղ Զորակ)

ԱՐԱՅԻԿ ՄԱՐՏԻՐՈՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Վարչական ղեկավար(գյուղ Սայաթ-Նովա)

ԼԵՎՈՆ ՍԵՐՈԲՅԱՆ
 
Վարչական ղեկավար(գյուղ Նորամարգ)

ԱՐԹՈՒՐ ԲԱԲԱՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Վարչական ղեկավար(գյուղ Խաչփար)

ԱՐԱՅԻԿ ԳԱԲՐԻԵԼՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Վարչական ղեկավար(գյուղ Գեղանիստ)

ՀԱԿՈԲ ԱՌԱՔԵԼՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Վարչական ղեկավար(գյուղ Արբաթ)

ԱՐԱՄ ՄԵԼՏՈՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Վարչական ղեկավար(գյուղ Նորաբաց)

ՄԱՐԳԱՐ ՄԱՐԳԱՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Վարչական ղեկավար(գյուղ Մարմարաշեն)

ՏԻԳՐԱՆ ԶԱՔԱՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Վարչական ղեկավար(գյուղ Ղուկասավան)

ՆՈՐԱՅՐ ՀԱՄԲԱՐՉՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Վարչական ղեկավար(գյուղ Հայանիստ)

ԱՐԹՈՒՐ ԲԱԲԱՋԱՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Վարչական ղեկավար(գյուղ Դարակերտ)

ԴԱՆԻԵԼ ՊԵՏՐՈՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Վարչական ղեկավար(գյուղ Դաշտավան)

ՍԱՆԱՍԱՐ ԽԱՉԱՏՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Վարչական ղեկավար (գյուղ Արևաբույր)

ՏԱՃԱՏ ՄԱՐԳԱՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Վարչական ղեկավար (գյուղ Սիս)

ՀՐԱՆՏ ԱԼԵՔՍԱՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Վարչական ղեկավար (գյուղ Ռանչպար)

ՎԱՀԱՆ ՎԱՐԴԱՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Վարչական ղեկավար(գյուղ Ազատաշեն)

ՍԱՐԳԻՍ ՍՏԵՓԱՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Վարչական ղեկավար(գյուղ Դարբնիկ)

ԴԱՎԻԹ ԳԶԻՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Վարչական ղեկավար (գյուղ Գետափնյա)

ՄՆԱՑԱԿԱՆ ԱԼՈՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Վարչական ղեկավար (գյուղ Նոր Կյուրին)

ՄՅԱՍՆԻԿ ԳՐԻԳՈՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Վարչական ղեկավար (գյուղ Նիզամի)

ՎԱՀԵ ԴՈՒՆՈՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Վարչական ղեկավար (գյուղ Սիփանիկ)

ԽԱՆՋԱՆ ՄԱՆՈՒԿՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Վարչական ղեկավար (գյուղ Արգավանդ)

ԱՐԹՈՒՐ ԿԱՐԱՊԵՏՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Վարչական ղեկավար (գյուղ Ջրահովիտ)

ԿԱՐԵՆ ՌՈՒԲԵՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի քարտուղար

ՎԱՐԴԱՆ ԳԱԲՐԻԵԼՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի գլխավոր մասնագետ/զորահավաքի և զորակոչի գծով/

ԳՆԵԼ ԱՊԻՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի գլխավոր մասնագետ/զարգացման և ներդրումների գծով

ՍՏԵՓԱՆ ԽԱՉԱՏՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի գլխավոր մասնագետ/սոցիալական ոլորտը սպասարկող/

ԴԱՎԻԹ ՀԱԿՈԲՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի գլխավոր մասնագետ/զարգացման և ներդրումների գծով

ԱՆԳԵԼԻՆԱ ԽԱՉԱՏՈՒՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի գլխավոր մասնագետ/սոցիալական ոլորտը սպասարկող/

ՀԵՐՄԻՆԵ ԲԱԲԱՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի գլխավոր մասնագետ/զարգացման և ներդրումների գծով

ԱՆԻ ԴՈՒՆՈՅԱՆ
 
Աշխատակազմի առաջատար մասնագետ/ օպերատոր/Արգավանդ/

ԼԻՊԱՐԻՏ ԱՎԱԳՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի առաջատար մասնագետ/ օպերատոր/Նիզամի/

ԳԱԼՅԱ ԱՎԱԿՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի առաջատար մասնագետ/ օպերատոր/Հայանիստ/

ԱԼԵՔՍԱՆԴՐ ՀԱԿՈԲՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի առաջատար մասնագետ/ օպերատոր/Մարմարաշեն/

ՀԵՂՆԱՐ ԿՈՍՏԱՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի առաջատար մասնագետ/ օպերատոր/Հովտաշատ/

ԷԴԳԱՐ ԱՌԱՔԵԼՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի առաջատար մասնագետ/ օպերատոր/Նորամարգ/

ԼՈՒՍԻՆԵ ՋԱՎԱԴՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի առաջատար մասնագետ/ օպերատոր/Այնթապ/

ԱՐԵՎ ԱՎԱԳՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի առաջատար մասնագետ/ օպերատոր/Այնթապ/

ՌՈՒԶԱՆՆԱ ԳԵՎՈՐԳՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի առաջատար մասնագետ/սոցիալական ոլորտը սպասարկող

ՆՎԱՐԴ ՄԱՐՏԻՐՈՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի առաջատար մասնագետ/ օպերատոր/Հայանիստ/

ԱՆԱՀԻՏ ԲԱԴԱԼՅԱՆ
 
Աշխատակազմի առաջատար մասնագետ/ օպերատոր

ՀԵՐԻՔՆԱԶ ԿՈՍՏԱՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի առաջատար մասնագետ/ օպերատոր/Նորաբաց/

ԳԵԴԵՈՆ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի առաջատար մասնագետ/ օպերատոր

ՀՐԱՅՐ ՄԵՍՐՈՊՅԱՆ
 
Աշխատակազմի առաջին կարգի մասնագետ/օպերատոր/

ԳԱՅԱՆԵ ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆ
Հեռ.:  +37423642891
Էլ.հասցե:  masis.ararat@mta.gov.am
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի առաջատար մասնագետ/ օպերատոր

ՎԱՉԱԳԱՆ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի առաջատար մասնագետ/ օպերատոր/

ՎԱՐԴՈՒՀԻ ՍԱՖԱՐՅԱՆ
Հեռ.:  (0236) - 4-35-35
Էլ.հասցե:  masismer@mail.ru
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի առաջատար մասնագետ/ օպերատոր/Դաշտավան/

ԱՆՆԱ ՔՈՉԱՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի առաջատար մասնագետ/ օպերատոր

ՎԱՀԵ ՄՈՒՐԱԴՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի առաջատար մասնագետ/ օպերատո/Սայաթ-Նովա/

ԳԱՅԱՆԵ ԹԱՐՎԵՐԴՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի առաջին կարգի մասնագետ/օպերատոր/

ԱՅԾԵՄՆԻԿ ԲԱՐՈՒԹՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի առաջին կարգի մասնագետ/օպերատոր/ Դարակերտ/

ԼԻԼԻԹ ՍԱՐՈՒԽԱՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի առաջին կարգի մասնագետ/օպերատոր/Արևաբույր/

ԳԱՅԱՆԵ ՊԵՏՐՈՍՅԱՆ
 
Աշխատակազմի առաջին կարգի մասնագետ/օպերատոր/Սիփանիկ/

ԳՈՀԱՐ ԲԱՂԴԱՍԱՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի առաջին կարգի մասնագետ/օպերատոր/Գեղանիստ/

ԱՐՄԻՆԵ ԱՖՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի առաջին կարգի մասնագետ/օպերատոր/Խաչփար

ՔՐԻՍՏԻՆԵ ՏՈՆԱՊԵՏՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի առաջին կարգի մասնագետ/օպերատոր/Դարբնիկ/

ԼԻԼԻԹ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի առաջին կարգի մասնագետ/օպերատոր/

ԼՈՒՍԻՆԵ ՀԱԿՈԲՅԱՆ
 
Աշխատակազմի առաջին կարգի մասնագետ/օպերատոր/Նոր Խարբերդ/

ՌԻՄԱ ՂԱԶԱՐՅԱՆ
 
Աշխատակազմի առաջին կարգի մասնագետ/օպերատոր/ Ազատաշեն/

ՄԱՐԻՆԵ ԲԱԴԱԼՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի առաջին կարգի մասնագետ/օպերատոր/Ջրահովիտ/

ԿՈՐՅՈՒՆ ՄԱՆՈՒԿՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի առաջին կարգի մասնագետ/օպերատոր/Զորակ/

ՄԱՐԻՆԵ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ
 
Աշխատակազմի առաջին կարգի մասնագետ/օպերատոր/Նորաբաց/

ԱՍԼԻ ՍՈՂՈՄՈՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի առաջին կարգի մասնագետ/օպերատոր/Ղուկասավան/

ՔՐԻՍՏԻՆԵ ՄԱՐՏԻՐՈՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի առաջին կարգի մասնագետ/օպերատոր/ Նոր Խարբերդ/

ԻՍԿՈՒՀԻ ԱՐԱՏՈՒՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի առաջին կարգի մասնագետ/օպերատոր/Գետափնյա/

ՍՅՈՒԶԱՆՆԱ ԼԱԼԱՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Աշխատակազմի առաջին կարգի մասնագետ/օպերատոր/Դարակերտ/

ՍՅՈՒԶԱՆՆԱ ԱՂԱՍՅԱՆ
 
Աշխատակազմի գլխավոր մասնագետ/ ՔԿԱԳ/

ՍՎԵՏԼԱՆԱ ՂԱՐԱԽԱՆՅԱՆ
 
Աշխատակազմի առաջատար մասնագետ/ ՔԿԱԳ/

ԼԵՆԱ ՊԵՏՐՈՍՅԱՆ
 
Ֆինանսատնտեսագիտական բաժնի պետ

ՆՎԱՐԴ ՍԱՀԱԿՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Ֆինանսատնտեսագիտական բաժնի գլխավոր մասնագետ /գլխավոր հաշվապահ/

ԱՐՄԻՆԵ ԿՈՍՏԱՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Ֆինանսատնտեսագիտական բաժնի գլխավոր մասնագետ

ԳՈՀԱՐ ՂՈՒԼՅԱՆ
 
Ֆինանսատնտեսագիտական բաժնի գլխավոր մասնագետ

ԱՆԱՀԻՏ ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Ֆինանսատնտեսագիտական բաժնի գլխավոր մասնագետ

ՌԱԻՍԱ ԱՎԱԳԻՄՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Ֆինանսատնտեսագիտական բաժնի առաջատար մասնագետ

ՏԱԹԵՎԻԿ ՍԱՐԳՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Ֆինանսատնտեսագիտական բաժնի առաջատար մասնագետ

ՀԱՍՄԻԿ ՀԱՅՐԱՊԵՏՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Գնումների բաժնի պետ

ՔՈՉԱՐ ԽԱՉԱՏՐՅԱՆ
 
Գնումների բաժնի գլխավոր մասնագետ

ՄԱՐԻ ՄԱՆՈՒԿՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Գնումների բաժնի գլխավոր մասնագետ

ՍՎԵՏԼԱՆԱ ՍԻՐԵԿԱՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Գնումների բաժնի գլխավոր մասնագետ

ԱՆՆԱ ԿԱՐԱՊԵՏՅԱՆ
 
Գնումների բաժնի առաջատար մասնագետ

ԼՈՒՍԻՆԵ ՌՈՒՇԱՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Եկամուտների հաշվառման և հավաքագրման բաժնի պետ

ԱՐԿԱԴԻ ՄԱՐՏԻՐՈՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Եկամուտների հաշվառման և հավաքագրման բաժնի գլխավոր մասնագետ

ԳԵՂԱՄ ՂՈՒԿԱՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Եկամուտների հաշվառման և հավաքագրման բաժնի գլխավոր մասնագետ

ԱՐՄԵՆՈՒՀԻ ՀԱԿՈԲՅԱՆ
 
Եկամուտների հաշվառման և հավաքագրման բաժնի գլխավոր մասնագետ

ՀԱՍՄԻԿ ՂԱԶԱՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Եկամուտների հաշվառման և հավաքագրման բաժնի առաջատար մասնագետ

ԱՐԵՎԻԿ ՋԱԼՈՎՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Եկամուտների հաշվառման և հավաքագրման բաժնի առաջատար մասնագետ

ԼԱՈՒՐԱ ԱՎԱԳՅԱՆ
 
Եկամուտների հաշվառման և հավաքագրման բաժնի առաջին կարգի մասնագետ

ԺԱՆՆԱ ՀՈՎՍԵՓՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Եկամուտների հաշվառման և հավաքագրման բաժնի առաջին կարգի մասնագետ/Արբաթ/

ՆԱՐԻՆԵ ՉՈԲԱՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Իրավաբանական բաժնի պետ

ԼՈՒՍԻՆԵ ԱՍՏԱԲԱՑՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Իրավաբանական բաժնի գլխավոր մասնագետ

ՎՈԼՈԴՅԱ ՍԱՀԱԿՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Իրավաբանական բաժնի գլխավոր մասնագետ

ՀԱՄԼԵՏ ՆԱՀԱՊԵՏՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Իրավաբանական բաժնի գլխավոր մասնագետ

ՆԱԻՐԱ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Իրավաբանական բաժնի առաջատար մասնագետ

ԱՍՏՂԻԿ ԽԱՉԱՏՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Իրավաբանական բաժնի առաջատար մասնագետ

ՎԱՀԵ ՆԱԼԲԱՆԴՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Կրթության,սպորտի,մշակույթի երիտասադության և առողջապահության բաժնի պետ

ՏԻԳՐԱՆ ԲԱԲԱԽԱՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Կրթության, սպորտի, մշակույթի, երիտասարդության և առողջապահության բաժնի գլխավոր մասնագետ

ՆԱՐԻՆԵ ՀԱԿՈԲՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Կրթության, սպորտի, մշակույթի, երիտասարդության և առողջապահության բաժնի գլխավոր մասնագետ

ՌՈՒԲԵՆ ԱԹԱՆԵՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Կրթության, սպորտի, մշակույթի, երիտասարդության և առողջապահության բաժնի գլխավոր մասնագետ

ՍՈՆԱ ՎԱՐԴԱՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Կրթության, սպորտի, մշակույթի, երիտասարդության և առողջապահության բաժնի առաջատար մասնագետ

ՄԱՐԻՆԵ ՊԵՏՐՈՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Կրթության, սպորտի, մշակույթի, երիտասարդության և առողջապահության բաժնի առաջատար մասնագետ

ՍՏԵԼԱ ՀԱԿՈԲՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Քաղաքաշինության և հողաշինության բաժնի պետ

ԼԵՎՈՆ ԳՐԻԳՈՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Քաղաքաշինության և հողաշինության բաժնի պետի տեղակալ

ՎԱՀԱՆ ՆԱԶԱՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Քաղաքաշինության և հողաշինության բաժնի գլխավոր մասնագետ

ԱՐՄԻՆԱ ՄԵԼՈՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Քաղաքաշինության և հողաշինության բաժնի գլխավոր մասնագետ

ԱՐՍԵՆ ԻՍՐԱԵԼՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Քաղաքաշինության և հողաշինության բաժնի գլխավոր մասնագետ

ԱՐԱՄԱՅԻՍ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ
 
Քաղաքաշինության և հողաշինության բաժնի առաջատար մասնագետ

ԱՐՄԵՆ ԴԱԼԼԱՔՅԱՆ
 
Քաղաքաշինության և հողաշինության բաժնի առաջատար մասնագետ

ԱՆԴՐԱՆԻԿ ՄԱՐԳԱՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Քաղաքաշինության և հողաշինության բաժնի առաջին կարգի մասնագետ

ՍԱՐԳԻՍ ԽԱՉԱՏՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Կոմունալ տնտեսության և տրանսպորտի բաժնի պետ

ՆՈՐԻԿ ԳԵՎՈՐԳՅԱՆ
 
Կոմունալ տնտեսության և տրանսպորտի բաժնի պետի տեղակալ

ՍՈՒՐԵՆ ԱՄԻՐՋԱՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Կոմունալ տնտեսության և տրանսպորտի բաժնի գլխավոր մասնագետ

ԱՌԱՔԵԼ ՄԻՆԱՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Կոմունալ տնտեսության և տրանսպորտի բաժնի գլխավոր մասնագետ

ԳԵՂԱՄ ՕՐԴՈՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Կոմունալ տնտեսության և տրանսպորտի բաժնի գլխավոր մասնագետ

ԷԴՎԻՆ ՂՈՒԿԱՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Կոմունալ տնտեսության և տրանսպորտի բաժնի առաջատար մասնագետ

ՎԱՐԴԱՆ ՎԱՐԴԱՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Կոմունալ տնտեսության և տրանսպորտի բաժնի առաջատար մասնագետ

ՍԱՐԳԻՍ ՍԱՐԳՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Կոմունալ տնտեսության և տրանսպորտի բաժնի առաջատար մասնագետ

ԶՎԱՐԴ ԴԱՎԻԴՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Կոմունալ տնտեսության և տրանսպորտի բաժնի առաջին կարգի մասնագետ

ԿԱՐԻՆԵ ԱՌԱՔԵԼՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Կոմունալ տնտեսության և տրանսպորտի բաժնի առաջին կարգի մասնագետ

ԱՐՄԵՆ ԳԵՎՈՐԳՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Կոմունալ տնտեսության և տրանսպորտի բաժնի առաջին կարգի մասնագետ

ԼՈՒՍԻՆԵ ՊԵՏՐՈՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Առևտրի, սպասարկման և գովազդի բաժնի պետ

ՄԱՆՎԵԼ ԱՌԱՔԵԼՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Առևտրի, սպասարկման և գովազդի բաժնի գլխավոր մասնագետ

ԱՐԱՐԱՏ ՎԱՐԴՈՒՄՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Առևտրի, սպասարկման և գովազդի բաժնի գլխավոր մասնագետ

ՆՈՐԱՅՐ ՄՈՎՍԻՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Առևտրի, սպասարկման և գովազդի բաժնի առաջատար մասնագետ

ԱՐՏԱԿ ԱՍԱՏՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Առևտրի, սպասարկման և գովազդի բաժնի առաջատար մասնագետ

ԳԵՎՈՐԳ ԹԱՐՎԵՐԴՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Առևտրի, սպասարկման և գովազդի բաժնի առաջին կարգի մասնագետ

ԷԼԻԶԱ ՇԱՀՆԱԶԱՐՅԱՆ
 
Քարտուղարության,անձնակազմի կառավարման,տեղեկատվական տեխնոլոգիաների բաժնի պետ

ԾՈՎԻՆԱՐ ԳԱԼՍՏՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Քարտուղարության,անձնակազմի կառավարման,տեղեկատվական տեխնոլոգիաների բաժնի գլխավոր մասնագետ

ԼԻԼԻԹ ՖՐԱՆԳՈՒԼՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Քարտուղարության,անձնակազմի կառավարման,տեղեկատվական տեխնոլոգիաների բաժնի գլխավոր մասնագետ

ԱՐՄԵՆՈՒՀԻ ՀԱԿՈԲՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Քարտուղարության,անձնակազմի կառավարման,տեղեկատվական տեխնոլոգիաների բաժնի առաջատար մասնագետ

ԱՐԹՈՒՐ ԳԱՍՊԱՐՅԱՆ
Հեռ.:  +37423643040
Դիմել: Դիմել 
 
Քարտուղարության,անձնակազմի կառավարման,տեղեկատվական տեխնոլոգիաների բաժնի առաջին կարգի մասնագետ

ԱՐՄԻՆԵ ՍԱՀԱԿՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Ցանցային ադմինիստրատոր

ՍԱՐԳԻՍ ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆ
 
Փորձագետ (ՔՍԳ)

ԱԼՎԱՐԴ ԴԱՎԹՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Համակարգող օպերատոր

ՍԵՐՅՈԺԱ ԲԱՂԴԱՍՐՅԱՆ
 
Օպերատոր

ՆԵԼԼԻ ՀԱՐՈՒԹՅՈՒՆՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Օպերատոր

ՄԱՐԵՏԱ ԳՐԻԳՈՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Օպերատոր

ԿԱՐԵՆ ՄԱՆՈՒԿՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Օպերատոր

ՄՅԱՍՆԻԿ ԿԱՐԱՊԵՏՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Օպերատոր

ԱՇՈՏ ԽԱՉԱՏՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Օպերատոր

ՌՈՒԶԱՆՆԱ ՄԱՆՈՒԿՅԱՆ
 
Օպերատոր

ԱՆԴՐԱՆԻԿ ՂԱԴԱՄՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Օպերատոր

ԼԱՐԻՍԱ ՄԱՆՈՒԿՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Օպերատոր

ՍՎԵՏԻԿ ՍԱՐԳՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Օպերատոր

ՀՐԱՆՏ ՀՈՎԱԿԻՄՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Օպերատոր

ՏԱԹԵՎԻԿ ՄԱՆՈՒԿՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Օպերատոր/Զորակ/

ԱՐՄԻՆԵ ԱԲԿԱՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Օպերատոր/Սայաթ-Նովա/

ԿԱՄՈ ԶԱՐԳԱՐՅԱՆ
 
Օպերատոր/Նիզամի/

ՄՈՒՇԵՂ ԳՐԻԳՈՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Օպերատոր/Արբաթ/

ԳԵՂԱՄ ՍԱՐԳՍՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Օպերատոր/Այնթապ/

ՀՈՎՀԱՆՆԵՍ ՆԱԶԱՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Օպերատոր/Դարբնիկ/

ԱՐՄԵՆ ՂԱԶԱՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Օպերատոր/Ռանչպար/

ԱՐՄԵՆ ՄԱՆՈՒԿՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Օպերատոր

ԼԻԱՆԱ ԱԲԱՂՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Հանդիսությունների սրահի պատասխանատու

ԼՈՒՍԻՆԵ ԹՈՎՄԱՍՅԱՆ
 
Հանդիսությունների սրահի պատասխանատու

ԵՎԳԵՆԻՅԱ ՀԱՄԶՅԱՆ
 
Անասնաբույժ

ԳԱԳԻԿ ԱՍԱՏՐՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Անասնաբույժ

ԱՎԱԳ ՄԻՔԱՅԵԼՅԱՆ
 
Անասնաբույժ

ԳՐԻԳՈՐ ԹԱԴԵՎՈՍՅԱՆ
 
Անասնաբույժ

ԹՈՌՆԻԿ ԳՐԻԳՈՐՅԱՆ
 
Անասնաբույժ

ՄԻՆԱՍ ՂՈՒԿԱՍՅԱՆ
 
Անասնաբույժ

ՊԵՏՐՈՍ ԱԼԵՔՍԱՆՅԱՆ
 
Անասնաբույժ

ԱՐԳԱՄ ԱԲՐԱՀԱՄՅԱՆ
 
Անասնաբույժ

ՌԱՖԱՅԵԼ ԿԱԿՈՍՅԱՆ
 
Անասնաբույժ

ՀՐԱՉԻԿ ԶԱՔԵՎՈՍՅԱՆ
 
Անասնաբույժ

ԱՐՄԵՆ ՍՏԵՓԱՆՅԱՆ
 
Անասնաբույժ

ԱՐԹՈՒՐ ՊԵՏՐՈՍՅԱՆ
 
Անասնաբույժ/Մասիս/

ԼՅՈՎԻԿ ՂՈՒԿԱՍՅԱՆ
 
Տնտեսվար

ԳԱՐԻԿ ՍԱՎԱԴՅԱՆ
Դիմել: Դիմել 
 
Պահեստապետ

ՀՈՎՀԱՆՆԵՍ ԳԱՍՊԱՐՅԱՆ
 
Վարորդ

ՊԱՎԵԼ ՍԱՐԻԿՅԱՆ
 
Վարորդ

ԲԱԳՐԱՏ ԳԱԲՐԻԵԼՅԱՆ